OCMW-raad

Beluister deze pagina met proReader

De raad van het OCMW bestaat uit 15 raadsleden, waarvan er 5 deel uit maken van het vast bureau.

Terug naar de bovenkant

Informatie:


Rudy Coddens
Botermarkt 1
9000 Gent
Tel.: 09 266 53 55
Fax: 09 266 53 79
E-mail: schepen.coddens@gent.be
E-mail: rudy.coddens@ocmwgent.be

Schepen en gemeenteraadslid sp.a





Jurgen Bockstaele
Wolterslaan 76
9000 Gent
Tel.: 09 266 98 98
Tel.: 0497 37 22 11
E-mail: jurgen.bockstaele@ocmwgent.be

OCMW-raadslid sp.a



Evita Willaert
Hagepreekstraat 16
9050 Ledeberg (Gent)
Tel.: 09 266 99 14
E-mail: evita.willaert@ocmwgent.be

OCMWraadslid Groen





Carl De Decker
Lourdesstraat 28
9041 Oostakker (Gent)
Tel.: 0477 30 38 33
E-mail: carl.dedecker@ocmwgent.be

OCMW raadslid Open Vld





Chantal Sysmans
Oudekouter 22
9050 Gentbrugge ( Gent)
Tel.: 09 230 90 38
E-mail: chantal.sysmans@ocmwgent.be

OCMW raadslid CD&V



Ingrid Vandaele
Nekkersputstraat 39
9000 Gent
Tel.: 09 266 98 98
E-mail: ingrid.vandaele@ocmwgent.be

OCMW raadslid sp.a



Pascal Verbeke
Drongenhof 41
9000 Gent
Tel.: 09 266 98 98
E-mail: pascal.verbeke@ocmwgent.be

OCMW-raadslid sp.a




Yoeri Note
Hubert FrŤre-Orbanlaan 449
9000 Gent
E-mail: yoeri.note@ocmwgent.be

OCMW raadslid Open VLD



Emilie Peeters
Eendrachtstraat 23A
9000 Gent
E-mail: emilie.peeters@ocmwgent.be

OCMW raadslid sp.a-Groen



Els Roegiers
Hogekouterstraat 19
9030 Gent
E-mail: els.roegiers@ocmqgent.be

OCMW raadslid N-VA



Ronny Rysermans
Holdaal 39
9000 Gent
E-mail: ronny.rysermans@ocmwgent.be

OCMW raadslid N-VA



Liliane De Cock
Braemstraat 205
9050 Gentbrugge (Gent)
E-mail: liliane.decock@ocmwgent.be

OCMW raadlid sp.a-Groen



Yeliz GŁner
Oudebareelstraat 173
9040 Sint-Amandsberg (Gent)
E-mail: yeliz.guner@ocmwgent.be

OCMW raadslid Open VLD



Eric Wauters
Langebilkstraat 1
9032 Wondelgem (Gent)
E-mail: eric.wauters@ocmwgent.be

OCMW raadslid N-VA



Cengiz Cetinkaya
Zeeschipstraat 26
9000 Gent
E-mail: cengiz.cetinkaya@gent.be

OCMWraadslid Groen




Terug naar de bovenkant
Print deze pagina
#
Stad Gent, Botermarkt 1, 9000 Gent, tel. +32 (0)9 210 10 10, fax +32 (0)9 210 10 20, e-mail gentinfo@gent.be